Estetik Birimi

BOTOX
Yıllar süren mimikler sonucu yüzde kırışıklıklar oluşur. Botox’la bu kırışıklıklarınızdan çok kısa sürede kurtularak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.
Kullanıldığı Alanlar: Alın kırışıklıkları, kaş arası, göz çevresi, boyun çizgileri, terlemeye karşı

KALICI MAKYAJ
Günün 24 saati güzel bir görünüme kavuşacağınız için sürekli kendinizi pozitif hissetmenizi sağlayacaktır.
Kullanıldığı Alanlar:
– Kaşların biçimlendirilmesi
– Dudak çevresinin belirlenmesinde
– Eye-liner çekilmesinde
– Deforme olmuş kontürlerin düzeltilmesinde
– Dökülen kaşlardaki boşlukların doldurulmasında

DOLGU UYGULAMALARI
Yaşlanma ile birlikte cildin ‘hyalüronik asit’ içeriği azalır ve cildin su tutma kapasitesi düşer. Deride bulunan kolajen ve elastikler kırılmaya, esnemeye başlar ve ciltte kırışıklıklar ve boşluklar oluşur.
Yüz kırışıklıklarını doldurmak ve dudakları dolgunlaştırmak için Hyalüronik asit içeren dolgu uygulamaları en sık ve en sağlıklı uygulanan yöntemdir.

YOĞUN CİLT BAKIMI
Cilde sırayla süt ve tonik ile temizleme, peeling, ozon+buhar, maske, yüksek frekans, kremleme ve maskeleme işlemleri uygulanır. Bu uygulamalar ile cilt temizlenir. Tıkalı gözenekler açılır. Kan dolaşımı hızlandırılır. Cilt ölü hücre ve siyah noktalardan arındırılır. Nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerde taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkar.

ANTI-AGING KÜRLERİ CİLT GENÇLEŞTİRME
Tamamen bitkisel bazı ürünler vasıtası ile uygulanan: Gözenek kürü, şeker kürü, leke kürü, göz kürü, akne kürü ile cildinizde zamanla oluşan istenmeyen etkilerden kurtularak gençleşmiş sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanız mümkün…

LAZER EPİLASYON
Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı ve sağlıklı yoludur. Epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Lazer tekniği ile lazer ısısı cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşür.

PRP UYGULAMALARI
PRP “Platelet Plasma – Platelet (trombosit, pıhtı hücresi) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması adı verilen tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir. Yeni bir cilt gençleştirme yöntemi olan PRP uygulamasında hastadan 8 – 20 cc kan alınarak santrifüj edilir ve elde edilen serum mezoterapi gibi minik küçük miktarlarda ve yaygın olarak derinin içine enjekte edilir. PRP tedavisinde pıhtı hücrelerden tüm yara iyileşmesi ve doku yenilenmesi süreçlerini başlatan, yaşamsal öneme sahip büyüme faktörlerini elde etmek amaçlanır. PRP yöntemiyle elde edilen serumdaki pıhtı hücreleri ve büyüme faktörleri yeni kollejen oluşumunu ve hücreler arası maddeyi çoğaltarak cildi yenilemek üzere alt dokularına yayılır.

ALTIN İĞNE
Radyofrekans altın iğne tedavisi, cildi sıkılaştıran, kırışıklıkların görünümünü azaltan ve cildinizin dokusunu iyileştiren yenilikçi bir kozmetik tedavidir. Bu yöntemle altın iğnelerin cilt altına ilettiği radyofrekans dalgaları, hücre içindeki suda yer alan iyonları harekete geçirerek ısı oluşturur. Cilt yüzeyinizde herhangi bir zarar oluşturmadan kolajen ve elastin üretimi uyarılır, doğal bir iyileşme süreci başlatılır. Böylece cilt kendini yenileyerek onarır.

ALTIN İĞNE RADYO FREKANS HANGİ AMAÇLA KULLANILIR?
¬-Cilt Gençleştirmek ve Kırışıklık Tedavisi
-Boyun ve Dekolte Bölgesini Toparlama
-İz Tedavisinde
-Vücut ÇatlaktarıTedavisinde
-Kol ve Bacaklardaki Sarkmaların Tedavisinde
-Gözenek Sıkılaştırma
-Aktif Akne Tedavisi
-Hiper Hidrozis Aşırı Terleme Tedavisi

FRAKSİYONEL LAZER
Sivilce, yara, yanık veya kesik izlerinin tedavisi ve cildin üst tabakasında sıkılaşma, toparlama, kırışıklıkların giderilmesinde son yıllarda kullanılan etkili çözümlerden biri Fraksiyonel Lazer uygulamasıdır. Uygulama anestezi gerektirmeyen, ağrısız bir işlemdir.
UYGULAMA ALANLARI
-Akne / Sivilce İzleri
-Ameliyat İzleri
-Yanık, Yara izleri Tedavisi
-Cilt Gençleştirme Tedavisi
-Cilt Çatlakları Tedavisi
-Yaşlılık ve Güneş Lekelerinin Tedavisi


Beyhekim Resmi Logo

YENİLİYOR, YENİLENİYOR, GELİŞİYORUZ

Son değişiklik zamanı: 13.05.2024, 21:07Özel Beyhekim Hastanesi – Her Hakkı Saklıdır.Powered by: EVS Dijital

Son değişiklik zamanı: 13.05.2024, 21:07