Dr. İbrahim Fırat ZENGİN

Dr. İbrahim Fırat ZENGİN

Title:

Description:


Dr. İbrahim Fırat ZENGİN

İbrahim fırat zengin

1976 yılında Elazığ ’da doğdum. İlk öğretimimin tamamını, orta öğretimimin yarısını Elazığ’da tamamladıktan sonra öğrenim hayatıma İzmir’de devam ettim. İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra 1992 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım ve 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.
İlk görev yerim olan Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçesi Bozlar Sağlık Ocağı ve Çağlayancerit İlçe Sağlık Ocağı’nda yaklaşık 2 yıl görev yaptıktan sonra 2000 yılında Sakarya İli’ne tayin oldum. Kahramanmaraş ilinde hem hekimlik hem de idari görev olarak başlayan çalışma hayatım Sakarya ilinde de hem hekimlik hem de idari görev yaparak devam etti.
Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde farklı farklı şubelerde uzun yıllar idarecilik görevi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri bünyesinde ambulans hekimliği görevlerini yaptıktan sonra 2010 yılında Sakarya İlinde Aile Hekimliği yapmaya başladım. Yaklaşık 4-5 ay kadar süren Aile Hekimliği serüvenimden sonra Aile Hekimliği’nden istifa ederek 2010 yılında Özel Beyhekim Hastanesi bünyesinde hem acil servis hekimi hem de mesul müdür yardımcısı olarak göreve başladım. Halen aynı görevlerimle Özel Beyhekim Hastanesi’nde çalışmaya devam etmekteyim.


Poliklinik
ACİL


Beyhekim Resmi Logo

YENİLİYOR, YENİLENİYOR, GELİŞİYORUZ

×